Kredi Kartı Sticker - 1Etiket

Kredi Kartı Sticker

Kredi kartı sticker, kredi kartlarının, banka kartlarının ve ulaşım kartlarının üzerinde kullanılan kaplamalardır. Son zamanlarda bir hayli popüler olmasının yanı sıra farklı birçok seçenekle karşınıza çıkabileceğini söylemek mümkündür. Kredi kart etiketleri, kişiye özel olarak hazırlanabilmektedir. Bu da etiketlerin size özel şekilde tasarlanması anlamına gelmektedir. Dilerseniz kredi kartı tasarımı için sizler hazır tasarımlar da kullanabilirsiniz.

Detaylı olarak incelediğiniz zaman kredi kartı sticker kaplama seçeneklerinin geniş bir yelpazeyle karşınıza çıktığını görebilmeniz mümkündür. Standart kaplamaların haricinde zebra tasarımları, popüler oyunların sticker seçenekleri, çizgi film karakterleri gibi birçok seçenek bulunmaktadır. Yalnızca kredi kartlarında değil aynı zamanda İstanbul kart, İzmirim kart, banka kartı, Papara kart gibi birçok seçenek için de kredi kartı sticker seçenekleri kullanılabilmektedir. Bu yüzden tüm bu seçenekler göz önünde bulundurularak seçim yapılması çok daha doğru olacaktır.

Kredi Kartı Sticker Nedir?

Kredi kartı sticker, kartların kaplanması için kullanılan sticker seçeneklerinden biridir. Kredi kartlarının, ulaşım kartlarının ve banka kartlarının ön ve arka yüzeylerinde bulunanların gizlenmesi ve kartların daha farklı bir görünüme kavuşması için kullanılmaktadır. Yapışkanlı bir yapısı bulunmaktadır. Yapışkanlı yapısı sayesinde ekstra yapışkan kullanmanıza gerek kalmaz.

Kredi kartı sticker seçenekleri tam etiket olarak hazırlanmamaktadır. Etiketlerin tasarım ve baskı sürecinde ön ve arka etiket olacak şekilde baskı sürecine gidilmektedir. Yani kredi kartı sticker seçenekleri iki sticker şeklinde teslim edilmektedir. Standart ölçüler baz alınarak hazırlandığından kredi kartının yüksekliği 5,4cm olarak alınırken kartın genişliği 8,5 cm olarak belirlenmektedir. Sizler, öncesinde kendi kartınızın ölçülerini alıp buna göre seçim yapmalısınız.

Standart kredi kartı ölçülerinin yanı sıra sizlere kredi kartı üzerinde kesilecek alanlar da gösterilmektedir. Bu yüzden kullanım sırasında kendi kartınızın tarzına, yapısına uygun olan seçeneğin, emin olarak seçilmesi önemlidir. Bu durum hem kendi kredi kartı sticker tasarımınızı yaparken hem de hazır tasarımları kullanılırken dikkat edilmesi gereken detaylar içerisindedir.

Kredi Kartı Sticker Çeşitleri Nelerdir?

Kredi kartı sticker çeşitleri birden fazla seçenekle karşınıza çıkmaktadır. İdeal kart ölçülerine göze tasarlanmasının yanı sıra çeşitleri geniş bir yelpazeye ayrılmaktadır. Öncelikli olarak dilerseniz kredi kartı sticker modelleri içerisinde kişiye özel olan seçenekleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede kredi tartı sticker tasarımı yapmak istediğinizde, kendi beğenilerinize uygun bir tasarım oluşturabilirsiniz.

Kullanılan diğer kredi tartı sticker modelleriyse zebra tasarımlı kredi kartı sticker, Nike kart kaplama sticker gibi seçeneklerse sunulmaktadır. Sevilen, popüler desenler arasından sticker seçimi yapmanız mümkündür. Aynı zamanda kullanılan modeller içerisinde dönemin popüler oyunlarından olan Valorant kredi kartı sticker kaplama seçeneklerini kullanabilirsiniz. Aynı şekilde sevilerek izlenen çizgi film karakterleri için de kredi kartı kaplamaları bulunmaktadır. Pikachu tasarımlı kart kaplama stickeri de bunlardan birdir.

Kredi Kartı Sticker Baskı Öncesinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kredi kartı sticker baskı öncesinde dikkat edilmesi gereken detaylardan biri kartların ölçüleridir. Sizler ölçüleri baz alarak uygun olan etiket tasarımını hazırlayabilirsiniz. Bu aşamada etiketlerin tasarımı için de etiket ölçülerini göz önünde bulundurmalısınız. Etiket ölçülerinin hesaplanması, etiket tasarımının kredi kartı üzerinde en iyi şekilde konumlandırılması açısından bu detay bir hayli önemlidir. İstenilen sonuçlara ulaşabilmek adına, standart ölçüler baz alınmalı ve kredi kartı ölçüleri hesaplanmalıdır.

Kart etiketi olarak da anılan kredi kart etiketlerinde, etiketlerin kullanım durumu göz önünde bulundurulmaktadır. Bu yüzden baskı süreci öncesinde hangi etiket modellinin kullanılacağı, hammaddesinde hangi malzemelerin kullanılacağı belirlenmelidir. Bu sayede kartın manyetiğinin zarar görmemesi, etiketin yıpranmaması gibi avantajlarla bir araya gelmek mümkün olacaktır. Etiketlerin kullanımı sırasında uzun ömürlü etiketlerin tercih edilmesi açısından tüm bu detaylar dikkate alınması gereken seçenekler içerisindedir.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare